Flash News

POLITIKOFF

Demi Lovato vazhdon të ketë ende shqetësime dhe çrregullime me të ngrënit

Demi Lovato vazhdon të ketë ende shqetësime dhe

Çrregullimet me të ngrënit vazhdon të jetë një shqetësim për Demi Lovaton dhe është një nga problematikat e saj shëndetësore me të cilën ka luftuar shpesh.

Megjithëse ajo po përpiqet të përmirësohet, sigurisht që kjo kërkon kohë.

Këngëtarja ka rrëfyer së fundmi sfidën e saj të përditshme me këtë problem, që është mjaft shqetësues për të e shumë të rinj.

"Unë vazhdoj ende të kem probleme. Çdo ditë. Ka disa periudha kur i harroj problemet me ushqimin dhe herë të tjera kur është e vetmja gjë për të cilën mendoj. Akoma. Por kështu është rikuperimi nga çrregullimet e të ngrënit për disa njerëz dhe unë shpresoj ende se një ditë nuk do të mendoj më për këtë gjë. Tashmë filxhani im më kujton se unë vlej dhe sot unë e besoj këtë gjë”, u shpreh këngëtarja.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato)

Të fundit