Flash News

POLITIKOFF

Demi Rose shfaqet nudo në ballkon, “çmend” fansat

Demi Rose  shfaqet nudo në ballkon, “çmend” fansat

Modelja Demi Rose hoqi rrobat e saj jashtë në ballkon gjatë udhëtimit dy-javor në Meksikë, dhe ndau me fansat e saj një sërë fotosh me bikini.

Modelja 28-vjeçare i la pak imagjinatës teksa u shtri në bark dhe nxirrte në pah fundet e saj jashtë me detin në sfond. Demi ngacmoi fansat, duke zbuluar vetëm disa nga kthesat e saj në cep të fotos.

Demi Rose  shfaqet nudo në ballkon, “çmend” fansat

Mbretëresha e OnlyFans me siguri i bëri më së shumti pushimet e saj teksa hyri në Instagram me një seri fotografish me bikini nga udhëtimi i saj. Një foto e tregoi atë duke u zhytur brenda një shpelle, e veshur me bikini të vogla kafe.

Bukuroshja brune lëshoi magjepsje në ujë teksa vështronte me ëndërrim anash. Ajo nuk kishte frikë të lagte flokët e saj pasi kishte fshirë flokët e saj të lagura nga deti për të notuar.

Të fundit