Flash News

POLITIKOFF

Dhurata në ditëlindjen e Fatmës ishte një propozim për martesë

Dhurata në ditëlindjen e Fatmës ishte një propozim për

Shefi i kuzhinës, Alfio Rrotani, i ka propozuar për martesë moderatores Fatma Methasani në ditën e saj të lindjes.

Dhurata në ditëlindjen e Fatmës ishte një propozim për

Në një ambient të mbushur me petale trëndafili dhe me një tortë të madhe, Alfio i ka bërë pyetjen Fatmës:

"A do martohësh me mua"?

Dhurata në ditëlindjen e Fatmës ishte një propozim për

Sigurisht që Fatma, mamaja e djalit të tij, i ka thënë "PO" para të gjithë të pranishmëve në festë.

E ndërsa sot, Alfio ka bërë një tjetër dedikim po aq të bukur:

"Dikur mendoja qe dashuria ishte thjesht nje enderr, derisa u dashurova me ty!
gezofsh dhe 100 ditlindje te lumtura djelli i shpirtit tone!"

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gëzuar për PO-në e përjetshme! ❤️

A post shared by Fatma Methasani (@fatma_methasani) on

Të fundit