Flash News

POLITIKOFF

Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”

Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”

Dijonis Biba ka fituar edicionin e parë të “Ferma VIP”. Dijonisi dhe Flori u përballën “kokë më kokë” në një televotim, ku publiku përcaktoi si fitues Dijonisin.

Gjashtë fermerët, të cilët prekën finalen e madhe ishin: Baby G, Ditea Berisha, Dijonis Biba, Renis Gjoka, Florian Agalliu dhe Çiljeta Xhilaga.

Të fundit