Flash News

POLITIKOFF

DJ dhe producenti i njohur Garrett Lockhart ndërron jetë në moshën 30-vjeçare

DJ dhe producenti i njohur Garrett Lockhart ndërron jetë në

DJ-i dhe producent shumë i njohur, Garrett Lockhart, është ndarë nga jeta në moshën 30-vjeçare. Lajmi është konfirmuar nga llogaritë e tij zyrtare në rrjetet sociale, teksa ende nuk dihet shkaku i vdekjes.

DJ dhe producenti i njohur Garrett Lockhart ndërron jetë në

“Të hënën, 23 nëntor, bota humbi një shpirt të bukur, Garrett Falls Lockhart, i njohur gjithashtu si i_o. Kjo frymë jashtëzakonisht e talentuar na mësoi se edhe nëse asgjë nuk ka rëndësi, ju prapë mund të udhëhiqni me dashuri. E vërteta dhe shpirti i Garrett jetojnë përmes muzikës që ndau. Pusho në paqe Garrett. Ne të duam”, thuhet në njoftimin e faqes së tij në Instagram.

Lockhart është i njohur për këngët e tij Low, Death nga Techno dhe Don’t Stop.

 

Ditari politik

Të fundit