Flash News

POLITIKOFF

Djali i dytë i Tunës merr mbiemrin e saj dhe jo të Patrisit

Djali i dytë i Tunës merr mbiemrin e saj dhe jo të Patrisit

Një muaj më parë, Tuna surprizoi të gjithë fansat e saj kur postoi fotot me djalin e saj të dytë - teksa asnjë nuk e dinte që ajo ishte shtatzënë për herë të dytë.

Këngëtarja publikoi në Instagram foto të saj nga materniteti, të shkrepura gjatë lindjes së fëmijës, të cilat po ashtu i postoi dhe Patrisi, ish-partneri i Tunës.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ???????????????? (@tunasejdi)

Zen quhet djali i dytë i Tunës, i cili erdhi në jetë pas lajmeve që ajo është ndarë me Patrisin dhe duket se këngëtarja i ka vënë mbiemrin e saj të birit, pasi ka publikuar profilin e tij në Instagram, i cili mban emrin Zen Sejdi.

Djali i dytë i Tunës merr mbiemrin e saj dhe jo të Patrisit

Të fundit