POLITIKOFF

Dojna tregon se lidhjen me Vlashentin se ka mbajtur asnjëherë të fshehtë: Dilnim kudo bashkë

Dojna tregon se lidhjen me Vlashentin se ka mbajtur asnjëherë të

Prej kohësh përflitej për nj lidhje mes Vlashent Satës dhe Dojna Memës e megjithatë ishte Vlashenti ai që e zyrtarizoi lidhjen e tyre përmes një postimi para disa ditësh në Instagram.

E ftuar dje në "e diell", Dojna tregoi se në  fakt nuk e ka mbajtur asnjëherë të fshehtë lidhjen me Vlashentin, megjithëse të gjithë menduan se e kishte bërë diçka të tillë.

“Unë kam 3 vite që jam e lidhur, nuk ka qenë kurrë sekret sepse në cdo intervistë që kam dhënë kam thënë “Jam e dashuruar!”. Me atë njeriun dilja përdore në mes të Bllokut, kudo, na shihte e gjithë Tirana, e dinin të gjithë. Thjesht nuk dola me parullë e të thosha: “Jam me këtë person.”

Nuk kam dashur ta mbaj sekret, kam dalë hapur me të që ditën e parë me të, por emrin dhe të bëj personin publik nuk e kam bërë sepse është një gjë që diskutohet në çift. Edhe kur nuk je personazh publik, nëse je lidhesh me një djalë nuk e thua direkt, pret njëherë të shohësh si shkojnë gjërat, për më tepër isha në një raport në distancë,”- u shpreh Dojna.

Ditari politik

Të fundit