Flash News

POLITIKOFF

Dojna Mema romantike në ditëlindjen e Vlashent Satës 

Dojna Mema romantike në ditëlindjen

Urimi më i bukur në ditëlindjen e Vlashent Satës, padyshim ka qenë ai i Dojna Memës – e dashura e artistit.  

Në fakt, kjo është hera e parë që Dojna uron publikisht Vlashentin dhe fjalët e saj të ngrohta kanë treguar anën romantike të moderatores. 

“Për ty që je aq kokëfortë sa bën 30 bomba atomike të shpërthejnë njëherësh brenda meje. Për ty që studion piano në 4 të mëngjesit. Për ty që nuk më lë të dëgjoj një këngë nga fillimi në fund. Për ty që shpreson se një ditë do të mësoj të gatuaj dhe sa herë djeg një tigan më thua : “E ka fajin soba, ti je për bukuri”. Për ty që më bën të qesh më stonuar se ç’këndoj. Për ty që më bëhesh mburojë kur bota më shembet sipër. Për ty qe në vend të zemrës ke një diell. Te uroj më të mirën gjithmonë (mua domethënë) #happybirthday #love”, shkruan Dojna në urimin e saj. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema)

Të fundit