Flash News

POLITIKOFF

Doli në vend të tretë në BBV, reagon për herë të parë Romeo

Doli në vend të tretë në BBV, reagon për herë

Mbrëmjen e djeshme në finalen e BB VIP Romeo u shpall i treti. Pas kësaj ai u largua nga studio dhe ka qenë në heshtje gjithë ditën.

Pak më parë ai ka bërë një video në Instagram, ku tregon se ka fjetur gjithë ditën dhe ka patur nevojë të pushojë, më pas ka falenderuar të gjithë publikun. Sigurisht nuk mungon as çudia me ripërdorimin e telefonit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Romeo Veshaj (@romeoveshaj)

”Fitorja ime jeni ju”, e mbyll Romeo videon për të gjithë ndjekësit e tij. Gjithashtu detaji që nuk mund të mos vihej re ishte dhe unaza nga martesa me Heidin që vazhdon e mban në dorë.

Të fundit