Flash News

POLITIKOFF

Drake ka shtyrë planet muzikore për shkak të ndërhyrjes kirurgjikale

Drake ka shtyrë planet muzikore për shkak të ndërhyrjes

Drake ka shtyrë lançimin e albumit të tij më të ri “Certified Lover Boy” që në fakt duhej të dilte këtë muaj.

Reperi ka zbuluar se kjo gjë ka ndodhur sepse i është nënshtruar një operacioni.

“Kisha planifikuar të nxirrja albumin tim këtë muaj, por u operova dhe gjithë energjia ime është fokusuar tek shërimi. Jam shumë i lumtur që jam në këmbë sërish dhe që së shpejti do i kthehem punës. Albumi nuk do dalë këtë muaj”, ka njoftuar reperi fansat.

Drake ka shtyrë planet muzikore për shkak të ndërhyrjes

Drake nuk e zbuloi arsyen pse u operua, por mediat kanë hedhur idenë se bëhet fjalë për një problem shëndetësor në këmbë.

Ditari politik

Të fundit