Flash News

POLITIKOFF

Dua Lipa ndër të veshurat me bukur në AMAs me fustanin prej 10 mijë eurosh

Dua Lipa ndër të veshurat me bukur në AMAs me fustanin prej 10

Megjithëse nga Londra, Dua Lipa është konsideruar si një nga yjet e veshur më bukur në tapetin e kuq të American Music Awards. Këngëtarja shqiptare jo vetëm performoi por mori dhe çmimin e saj të parë në një eveniment të tillë.

Dua Lipa ndër të veshurat me bukur në AMAs me fustanin prej 10

Si e veshura më bukur e AMAs, sa ka kushtuar fustani "Versace" i Duas që të rikthente pas në kohë me detajet dhe stilin?

Ky fustan ka kushtuar plot 10.000 euro dhe i veshur ne trupin e Duas merr një tjetër vlerë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by WhatTheyWearin (@what.they.wearin)

Ditari politik

Të fundit