POLITIKOFF

Duetet e së dielës mbrëma të Dojnës janë me Vlashentin

 

Duetet e së dielës mbrëma të Dojnës janë me

Tashmë që kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre, Dojna dhe Vlashenti duket se po e e shijojnë në maksimum dashurinë e tyre tashmë edhe në publik. 

Moderatorja ka ndarë dje disa momente duke kënduar me të dashurin, teksa ai i bie pianos.
“Dashurinë që kam për ty, askujt nuk ia kallxoj”, këndojnë Vlashenti e Dojna.

Nuk e dimë nëse Dojna do guxonte që përveçse si vajza e videoklipit të Vlashentit të shfaqej edhe si këngëtare, por kjo mbetet për t’u parë.

 

Ditari politik

Të fundit