Flash News

POLITIKOFF

“Dukesh e vjetër”/ Kylie Jenner shpërthen në lot nga komentet në rrjet

“Dukesh e vjetër”/ Kylie Jenner shpërthen në lot nga

Kylie Jenner ka shpërthyer në lot në një episod të fundit të ‘The Kardashians’ sepse lexoi disa komente për pamjen e saj që e mërzitën jashtë mase.

Disa kanë komentuar se ajo duket më e vjetër se sa është në të vërtetë, në fotot e realizuara në Javën e Modës në Paris në janar.

Pamjet e 26-vjeçares u bënë virale në fillim të këtij viti dhe në një bisedë me motrën e saj Kendall, ajo iu ankua asaj për njerëzit që talleshin me fytyrën e saj. Kylie shpërtheu në lot ndërsa motra e saj u përpoq ta ngushëllonte.

Në janar, personazhi televiziv kaloi në tapetin e kuq për një sfilatë në Javën e Modës në Paris dhe sytë e të gjithëve u “tërheqën” nga fytyra e saj e plakur papritur, siç u komentua në rrjetet sociale.

“Çfarë ndodhi me fytyrën e saj?”

“Vajzë duhet të ndalosh operacionet plastike tani”

“Ajo është 26 vjeç dhe duket mbi 40”, shkruan ata në TikTok dhe Twitter.

 

Të fundit