Flash News

POLITIKOFF

Dy javë pas ndarjes nga Camila Cabello, Shawn Mendes publikon baladën emocionale "Do të bëhet mirë"

Dy javë pas ndarjes nga Camila Cabello, Shawn Mendes publikon baladën

Shawn Mendes, publikoi baladën emocionale të ndarjes "It'll Be Okay", saktësisht dy javë pasi ai dhe e dashura Camila Cabello u ndanë pas më shumë se dy vitesh lidhje.

Dy javë pas ndarjes nga Camila Cabello, Shawn Mendes publikon baladën

Në këngën melankolike dhe të ndjeshme, e cila është e shoqëruar me piano, Mendes detajon fundin e një marrëdhënieje të turbullt ndërsa këndon, "e ardhmja që kemi ëndërruar po zbehet në të zezë". Në kor, megjithatë, ai kalon në një qëndrim shpresëdhënës shërimi dhe pranimi ndërsa këndon vazhdimisht, "do të bëhet mirë".

"Nëse më thua se po largohesh / Unë do ta bëj të lehtë / Do të bëhet mirë", këndon Mendes. "Nuk kemi pse ta rregullojmë / Nuk duhet të qëndrojmë / Unë do të të dua sido që të jetë."

Mendes së pari njoftoi publikimin e këngës të martën, duke ngacmuar tekstin që thoshte: "A do t'ia dalim? / A do të lëndojë kjo?"

Në mëngjesin e ditës së publikimit të këngës, këngëtari i "Wonder" ka shpërndarë në rrjetet sociale një foto të një dielli që ndriçon plazhin me një shkëlqim portokalli.

"Më duket sikur nuk jam lidhur vërtet me ju djema për një kohë," shkroi ai në Instagram. "Më mungoni, shpresoj që ju pëlqen kjo këngë."

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Shawn Mendes (@shawnmendes)

Të fundit