Flash News

POLITIKOFF

Dyshja më e famshme rikthehet me aventurën unike

Dyshja më e famshme rikthehet me aventurën unike

Njihen si dy "armiqtë" e përbetuar dhe çdo gjeneratë i pëlqen kaq shumë dhe janë ndër më të ndjekurit nga secili brez me dekada me radhë.

Pas një pauze të gjatë dyshja më e njohur e ekranit botëror, “Tom and Jerry” do rikthehen. Kësaj radhe jo me serial por me një film.

Dyshja më e famshme rikthehet me aventurën unike

Ky projekt i ri përzien jetën reale me animacion dhe është një produksion me regji të Tim Story-t, ndërsa në të luajnë aktorë të njohur si: Chloë Grace Moretz, Michael Peña, Rob Delaney, Colin Jost dhe Ken Jeong.

Premiera e këtij filmi do të jetë me 5 mars 2021.

 

Ditari politik

Të fundit