Flash News

POLITIKOFF

E dashura e re shpreh publikisht dashurinë për Robertin

E dashura e re shpreh publikisht dashurinë për Robertin

Teksa nuk ka më dyshime për lidhjen e dashurisë së Robert Berishës dhe Laureta Maqedoncit, çifti ende nuk kanë postuar të ‘shumëpriturën’ fotografi të përbashkët në rrjete sociale.

Përgjatë kësaj periudhe, ata janë treguar të pandashëm nga njëri-tjetri. Laureta e shoqëron pothuajse në çdo angazhim Robertin. Bukuroshja bjonde me këtë rast ka publikuar edhe fotografinë e parë të Robertit.

Ajo ia ka shprehur dashurinë me një “emoji” zemër të bardhë duke e shkrepur një foto pas mesnatës teksa Roberti këndonte.

E dashura e re shpreh publikisht dashurinë për Robertin

Të fundit