Flash News

POLITIKOFF

E kanë mbajtur të fshehtë deri tani, Albani dhe Arilena së shpejti me një bashkëpunim

E kanë mbajtur të fshehtë deri tani, Albani dhe Arilena së

Alban Skënderaj dhe Arilena Araa shumë shpejt do të sjellin bashkëpunimin e tyre të parë.  Sipas “Neës31.al” dy artistët kanë bashkuar forcat për një duet, për të cilin nuk ka ende një datë publikimi.

Sipas të njëjtave burime, klipi është xhiruar në disa zona turistike malore në Kosovë.

Nuk dihet nëse do jetë baladë apo ritmik por me shumë gjasa do të shndërrohet në një hit.

E kanë mbajtur të fshehtë deri tani, Albani dhe Arilena së

Ditari politik

Të fundit