Flash News

POLITIKOFF

E kanë mbajtur të fshehtë deri tani,, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij do të bëhen prindër për herë të dytë

E kanë mbajtur të fshehtë deri tani,, Granit Xhaka dhe

Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka, vetëm dy vite më parë u bë baba për herë të parë të një vajze që i dhanë emrin Ayana.

Bashkëshortja e tij, Leonita, është shtatzënë për herë të dytë dhe çifti do të bëhen sërish prindër.

Sot, Graniti ka dhënë lajmin se familja e tyre po rritet përmes një postimi në Instagram ku shkruan:

“Familja jonë e vogël po rritet… Mezi po presim të të njohim.”

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka)

Ditari politik

Të fundit