Flash News

POLITIKOFF

E tallnin për pamjen e jashtme, 19-vjeçarja shpallet femra më e bukur në botë

E tallnin për pamjen e jashtme, 19-vjeçarja shpallet femra më e

Yael Shelbia, një model dhe aktore izraelite, së fundmi kryesoi listën vjetore të TC Candler "100 Fytyrat Më të Bukura të Vitit", një konkurs i bërë i famshëm kur Tylane Blondeau fitoi kur ishte vetëm gjashtë vjeçe.

E tallnin për pamjen e jashtme, 19-vjeçarja shpallet femra më e

19-vjeçarja Yael Shelbia është shpallur femra më e bukur në botë pasi ka fituar konkursin e bukurisë që u bë i famshëm kur u fitua nga Thylane Blondeau. Kujtojmë se Thylane ishte vetëm 6-vjeçe kur u konsiderua vajza më e bukur në planet në këtë konkurs.

E tallnin për pamjen e jashtme, 19-vjeçarja shpallet femra më e

19-vjeçarja Yael ka thënë për "The Sun" se ka shumë njerëz që nuk e pëlqejnë dhe madje edhe e tallin për pamjen e jashtme.

E tallnin për pamjen e jashtme, 19-vjeçarja shpallet femra më e

“Më vijnë shumë mesazhe që më vlerësojnë, por ka plot edhe nga ata që tallen me pamjen time. Thonë gjërat e zakonshme që thotë një “hater” (urryes), nuk ia vlen të shpenzosh kohën me këta persona. Unë u habita kur më thanë që fitova sepse as nuk e dija që po merrja pjesë në konkurs”, - ka thënë për "The Sun" 19-vjeçarja bukuroshe nga Izraeli.

E tallnin për pamjen e jashtme, 19-vjeçarja shpallet femra më eE tallnin për pamjen e jashtme, 19-vjeçarja shpallet femra më eE tallnin për pamjen e jashtme, 19-vjeçarja shpallet femra më eE tallnin për pamjen e jashtme, 19-vjeçarja shpallet femra më eE tallnin për pamjen e jashtme, 19-vjeçarja shpallet femra më e

Ditari politik

Të fundit