POLITIKOFF

E veshur gjithmonë me rroba të gjëra, Billie Eilish pozon si asnjëherë më parë për kopertinën e 'Vogue'

E veshur gjithmonë me rroba të gjëra, Billie Eilish pozon si

Billie Eilish, e cila njihet për veshjet e gjera që prej fillimit të karrierës së saj, është shfaqur ndryshe.  Këngëtarja ka pozuar për kopertinën e "Vogue" si asnjëherë më parë, ku ekspozon hiret e saj.

E veshur me një korse dhe fund Gucci, reçipeta nga marka Agent Provocateur dhe aksesorë lateks. Si një frymëzim nga modelet klasike pin-up, saktësisht Betty Brosmer, veshja e Billie-t është kaq e fuqishme, përtej dukjes.

“Të tregosh trupin ose lëkurën – ose të mos i tregosh – nuk ka pse të largojë respektin tuaj. E gjitha lidhet me atë që ndiheni. Nëse doni të bëni një operacion, bëjeni. Nëse doni të vishni një fustan për të cilin dikush mendon se dukeni shumë të mëdhenj, visheni. Nëse ndiheni sikur dukeni mirë, ju dukeni mirë,"- është shprehur këngëtarja.

E veshur gjithmonë me rroba të gjëra, Billie Eilish pozon siE veshur gjithmonë me rroba të gjëra, Billie Eilish pozon siE veshur gjithmonë me rroba të gjëra, Billie Eilish pozon si

Të fundit