POLITIKOFF

E veshur me linjën e Lori Hoxhës, fansat janë të bindur se Elvana Gjata po rikthehet në muzikë

E veshur me linjën e Lori Hoxhës, fansat janë të bindur se

Prej një viti, Elvana Gjata jo vetëm që nuk ka sjellë projekte muzikore por edhe në rrjetet sociale ka qenë thuajse plotësisht pasive.

Por javët e fundit, Elvana është rikthyer në Instagram dhe mesa duket po jep shenja për rikthimin e saj në muzikë, Të paktën fansat janë të bindur për këtë përmes komenteve që kanë bërë në fotot e saj.

Këngëtarja ka ndarë disa foto ku shihet në studion koreografike të Albi Nakos dhe e veshur me linjën e Lori Hoxhës. Fansat janë të bindur se ajo po përgatitet për projektin e ri muzikore, madje ka nga ata që aludojnë se mund të marrë pjesë edhe te “Kënga Magjike”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa)

 

Ditari politik

Të fundit