POLITIKOFF

Ed Sheeran rezulton pozitiv me Covid-19, ka një mesazh për fansat e tij

Ed Sheeran rezulton pozitiv me Covid-19, ka një mesazh për fansat e

Ed Sheeran ka rezultuar pozitiv për COVID-19. Lajmin e ka bërë të ditur vetë artistike një postim në InstStory.

“Hej njerëz. Shënim i shpejtë për t'ju thënë se fatkeqësisht kam rezultuar pozitiv me Covid, kështu që tani jam duke u izoluar dhe duke ndjekur udhëzimet e qeverisë. Kjo do të thotë që tani nuk jam në gjendje të bëj përpara me ndonjë angazhim personal, kështu që do të bëj sa më shumë nga intervistat/performancat e mia të planifikuara nga shtëpia ime. Kërkoj falje kujtdo që kam zhgënjyer. Jini të sigurt të gjithë,” shkruan Ed Sheeran.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ed Sheeran (@teddysphotos)

Testi pozitiv i Sheeran vjen më pak se një javë para publikimit të albumit të tij të pestë. Javën e kaluar, Sheeran performoi në Londër si pjesë e çmimeve inauguruese Earthshot Prize, të organizuar nga Duka dhe Dukesha e Kembrixhit.

Të fundit