Flash News

POLITIKOFF

"Edhe 100 idhull", Noizy i blen babait makinën luksoze për 60-vjetor

"Edhe 100 idhull", Noizy i blen babait makinën luksoze për

Noizy i ka dhuruar babait të tij një makinë luksoze tip Benz për 60-vjetorin e tij.

 “Edhe 100 idhull”- shkruan Noizy në InstaStory bashkangjitur foton te makina.

Noizy njihet për makinat e tij luksoze të llojeve të ndyshme. Veç suksesit me këngë, Noizy ka hapur dhe biznese të tij.  

"Edhe 100 idhull", Noizy i blen babait makinën luksoze për

 

 

Të fundit