POLITIKOFF

Edhe festat e fundvitit Harry dhe Meghan Markle do i kalojnë larg familjes mbretërore

Edhe festat e fundvitit Harry dhe Meghan Markle do i kalojnë larg familjes

Duka dhe Dukesha e Sussex janë tërhequr nga titujt mbretëror për t`u zhvendosur në Amerikë ku edhe po jetojnë tani, aktualisht në Kaliforni.

Ish-çifti mbretëror, kanë vendosur të bëjën një jetë të lirë dhe jo nën presionin që po kalonin sa ishin pjesë e familjes mbretërore, sidomos pas dasmës së tyre.

Megjithëse prej disa kohësh - për shkak edhe të pandemisë - Meghan dhe Harry nuk kanë mundur të vizitojnë familjen mbretërore, si duket as për festat e fundvitit nuk do udhëtojnë drejt Anglisë.

Ata kanë vendosur t’i kalojnë ditët e fundit të 2020 në Kaliforni. Ndërsa familjen e Harry-t kanë menduar ta takojnë në janar, por planet e tyre varen dhe nga pandemia.

Ditari politik

Të fundit