Flash News

POLITIKOFF

Edhe pak ditë nga “Sunny Hill Festival”, pas Fedez zbulohet dy artistë të tjerë që do të performojnë

Edhe pak ditë nga “Sunny Hill Festival”, pas Fedez zbulohet dy

Është publikuar artisti i dytë që do performojë në ‘Sunny Hill Festival’ në Tiranë: Dren Abazi.

Ai pritet të ngjitet në skenën e festivalit që do mbahet në vendin tonë në datat 26-27-28 gusht dhe lajmi u konfirmua nga faqja zyrtare e ‘Sunny Hill’ në Instagram ku shkruhet: Jemi shumë të emocionuar pasi @DrenAbazi bashkohet me Sunny Hill për të na lënë të mahnitur me meloditë e tij autentike dhe energjinë xhaz! 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by SUNNY HILL FESTIVAL (@sunnyhillfestival)

Përveç Fedez, është bërë me dije që një tjetër artist italian do të vijë në "Sunny Hill" në Tiranë. Bëhët fjalë për Tananai-n.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by SUNNY HILL FESTIVAL (@sunnyhillfestival)

Të fundit