Flash News

POLITIKOFF

Egla Ceno nuk është përjashtuar? Ja ku qëndron prej ditës së djeshme!

Egla Ceno nuk është përjashtuar? Ja ku qëndron prej

Ditën e djeshme Egla Ceno u skualifikua nga shtëpia e “BBV3”? Tw pasktwn kwshtu u tha.

Ama diçka e paparashikueshme për banorët dhe të gjithë ne do të ndodhë spektaklin e sotëm. Egla Ceno do të rikthehet në shtëpinë e “BBV3”.

Momentalisht Egla qëndron e izoluar në një nga ambjente e shtëpisë pa dijeninë e askujt.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Të fundit