Flash News

POLITIKOFF

Egla Ceno skualifikohet nga Big Brother Vip 3

Egla Ceno skualifikohet nga Big Brother Vip 3

Aktorja Egla Ceno është skualifikuar nga Big Brother Vip Albania 3.

Shkak është bërë një përplasje që aktorja ka pasur me Ilnisa Agollin dhe Meriton Mjekiqin. Këtij të fundit Egla i derdhi disa herë në kokë gota me verë, pasi u provokua nga Meritoni dhe Ilnisa.

Vendimi është dhënë pas zarfit të zi që ka mbërritur në shtëpi.

Të martën pritet të jepet edhe një vendim për Meritonin dhe Ilnisën.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Të fundit