Flash News

POLITIKOFF

Einxhel shtatzënë? Për këtë lajm flet (dhe konfirmon) edhe Trixa

Einxhel shtatzënë? Për këtë lajm flet (dhe konfirmon)

Pak më parë, Politiko shkroi se Einxhel Shkira është shtatzënë për herë të parë me Dj Dagz. Dyshja janë njohur dhe u dashuruan në shtëpinë  "Big Brother Vip" dhe duket se ky do të jetë jo vetëm çifti më jetëgjatë i BBV ppor dhe çifti që do të gëzohet po ashtu me një pasardhës.

Sipas burimeve tona, miq shumë të afërt të Einxhel kanë konfirmuar që moderatorja është shtatzëë. Ndërkohë, një koment i Trixës po ashtu ka përforcuar lajmin se Einxhel është shtatzënë.

“He rrusha, DJ Dagz – Einxhel, si kaluat mbrëmë? BEBEEEE BEBEE BEBIBEBIBEBEEEEE UUU”, ka shkruar këngëtarja në një postim në Twitter.

Ndërkohë fansat e Einxhel dhe Trixës duket se janë më të gëzuarit pasi kanë komentuar pafund poshtë postimit të Beatrix dhe e kanë uruar atë si "tezja e ardhshme".

Kujtomë se fansat e Trixës dhe të Einxhel janë ndër më të zjarrtët nga fansat e ish-banorëvë, dhe dy fangrupet kanë po ashtu marrëdhënie të mira dhe mbështesin njëra-tjetrën.          

Të fundit