Flash News

POLITIKOFF

Eleni Foureira në pritje të fëmijës së parë

Eleni Foureira në pritje të fëmijës së parë

Eleni Foureira është në pritje të ëmbël. Ajo dhe partneri i saj Alberto Botia po presin të bëhen prindër për herë të parë.

Lajmi që ka filluar të qarkullojë prej disa muajsh në mediat greke nuk është konfirmuar akoma zyrtarisht nga vet çifti.

Eleni ka anuluar të gjitha koncertet e këtij viti për shkak të shtatzënise ndërsa edhe në pamjet e fundit të publikuara në rrjetet sociale ajo ka fshehur barkun e fryrë.

Të fundit