Flash News

POLITIKOFF

Elgiti thumbon “BBV”: Skualifikoni Romeon sa të pi një kafe dhe futeni prap

Elgiti thumbon “BBV”: Skualifikoni Romeon sa të pi një

Këngëtari Elgit Doda ka ironizuar produksionin e “Big Brother VIP” me një postim të bërë në InstaStory.

Ditën e djeshme u bë një postim i papritur në Instagram, nga faqja zyrtare e BBV, ku shihej Egla Ceno në një dhomë të bardhë, e izoluar nga pjesa tjetër e banorëve, pak orë pasi u tha se është skualifikuar nga gara.

Më vonë qarkulluan në rrjet disa foto të Egla Cenos e cila shfaqej në rrugët e Tiranës, saktësisht në zonën e Komunës së Parisit, duke shuar dilemën në qoftë se Egla ka dalë nga shtëpia apo jo.

Për këtë, Egliti shkruan në InstaStory:

“Ore ma skualifikoni nja 3 a 4 orë atë shokun tim sa të pi një kafe dhe futeni brenda prap. Ps: Meqë është edhe 1 Prill”.

 

Elgiti thumbon “BBV”: Skualifikoni Romeon sa të pi një

Të fundit