Flash News

POLITIKOFF

Eliminohet finalisti i parë i BBVA 3

Eliminohet finalisti i parë i BBVA 3

Është eliminuar finalisti i parë nga Big Brother Vip Albania 3.

Meriton Mjekiqi ka lënë shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Në garë tashmë janë Romeo, Juli, Egla dhe Heidi.

Të fundit