Flash News

POLITIKOFF

Ellie Goulding do të bëhet nënë për herë të parë

Ellie Goulding do të bëhet nënë për herë të

Këngëtarja e njohur britanike, Ellie Goulding do të bëhet nënë për herë të parë. Ajo dhe bashkëshorti i saj, Caspar Jopling, po presin fëmijën e parë dhe këtë lajmë e ka pohuar vetë këngëtarja për "Vogue".

Ellie Goulding do të bëhet nënë për herë të

Më gusht të 2019-ës, Ellen kurorëzoi dashurinë e saj me Caspar. Këngëtarja tregon për "Vogue" se as nuk e kishte idenë që ishte shtatzënë gjatë muajit të parë.

Ellie Goulding do të bëhet nënë për herë të

“E zbuluam kur unë dhe Caspar udhëtuam jashtë me rastin e 1-vjetorit të martesës. Ishte çmenduri sepse ishte përvjetori ynë i parë. Nuk ishte ky plani. Mendimi se mund të isha shtatzënë nuk dukej se mund të bëhej realitet. Të mbetesha shtatzënë më bëri të ndihesha njerëzore. Po e shijoj shumë. Edhe bashkëshorti po e shijon shumë”, ka treguar Goulding.

Ditari politik

Të fundit