Flash News

POLITIKOFF

“Elsa, Elsaaaa”, panik në ‘Ferma Vip’ çfarë i ndodhi këngëtares

“Elsa, Elsaaaa”, panik në ‘Ferma Vip’

Disa pamje shqetësuese po qarkullojnë në rrjetet sociale, ku banorët e “Ferma VIP”, shihen të shqetësuar teksa thërrasin emrin e këngëtares Elsa Lila.

Albano Bogdo dhe Robert Berisha në një video shihen duke shijuar një gotë verë në ballkon, ndërsa në një moment dëgjojnë fermerët e tjerë që thërrasin emrin e Elsës.

Ata ngrihen të shqetësuar dhe futen brenda, ndërsa kamerat kanë kapur momentin, ku të gjithë shihen duke vrapuar dhe futen brenda të shqetësuar.

Madje Xhesika Poli dëgjohet teksa thotë: “me qetësi me qetësi”. Nuk duhet nëse kjo ka qenë ndonjë lojë e Agait, apo Elsa ka pasur ndonjë shqetësim shëndetësor, por në video duket qartë se të gjithë janë të shqetësuar.

@mega_virale

Fermerët bërtasin emrin e Elsës, por këngëtarja shihet në një moment duke vrapuar për në shtëpi

♬ original sound – Mega News Albania

Të fundit