Flash News

POLITIKOFF

Elton John pjesë e koncertit të Duas, të cilin mund ta shohësh dhe ti

Elton John pjesë e koncertit të Duas, të cilin mund ta

Vetëm dy ditë na ndajnë nga koncerti i Dua Lipës që do të mbahet me 27 nëntor. Dua ka paralajmëruar shumë surpriza dhe gradualisht po zbulohen të gjitha.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Dua ka zbuluar se në koncertin virtual "STUDIO 2054" do i bashkohet dhe legjenda muzikore Elton John.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Disa ditë më parë, Dua tregoi se pjesë e koncertit do të jetë dhe Miley Cyrus me të cilën ka publikuar dhe bashkëpunimin më të fundit "Prisioner".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Koncerti do të jetë virtual dhe mund ta shohin dhe shqiptarët kudo ku jetojnë duke marrë biletat në  këtë link: Biletat për koncertin e Dua Lipës.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dukagjin Lipa (@dukagjinlipa)

Ditari politik

Të fundit