POLITIKOFF

Elvana Gjata publikon këngë dashurie në fillim të sezonit të verës

Elvana Gjata publikon këngë dashurie në fillim të sezonit

 “Loti” titullohet kënga më e re e Elvana Gjatës dhe është një baladë dashurie që flet për dhimbjet e zemrës.

Në fakt baladat në përgjithësi nuk publikohen në sezonin e verës por Elvana di të tregojë se këngët për dashurinë e dhimbjet e zemrës vijnë mirë edhe me vibe-in e verës.

Klipi është publikuar mbrëmë në mesnatë dhe fansat e kanë pritur shumë mirë.

Të fundit