Flash News

POLITIKOFF

Eni Vasili flet për sfidat e shtatzënisë: Këmba fryhet në përpjesëtim të drejtë me barkun

Eni Vasili flet për sfidat e shtatzënisë: Këmba fryhet

Përmes një fotoje në Instagram, Eni Vasili tregon sfidat që po përballet ajo (por dhe do grua shtatzënë).

Moderatorja e "Open" shkruan se po përballet me sfida për gjetjen e këpucëve për këmbët e saj të fryra për shkak të situatës në të cilën ndodhet.

"Çfarë sfide të gjesh këpucën e duhur kur je shtatzënë! Këmba fryhet në përpjesëtim të drejtë me barkun”, ka shkruar me shaka Eni.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ENI VASILI (@enivasili)

Të fundit