Flash News

POLITIKOFF

Era Istrefi dhe futbollisti Amir Rrahmani në një lidhje dashurie?

Era Istrefi dhe futbollisti Amir Rrahmani në një lidhje dashurie?

Mesa duket në showbizin shqiptar është gjetur çifti më i ri. Sikurse mund ta keni kuptuar edhe nga tituli po flasim për Era Istrefin dhe Amir Rrahmanin. Sigurisht, ky është një lajm surprizë për shumë ndjekës të lajmeve rozë, pasi askush nuk e kishte vënë re më parë këtë romancë.

Era Istrefi dhe futbollisti Amir Rrahmani në një lidhje dashurie?

Mesa duket shkak është bërë prezenca e fundit e këngëtares në stadiumin e Napolit, skuadra me të cilën luan Amiri, futbollisti i Kombëtares së Kosovës. Era ndodhej atje me një mikeshën e saj dhe sigurisht postoi edhe foto në mediat sociale.Era Istrefi dhe futbollisti Amir Rrahmani në një lidhje dashurie?

 

Kjo mund të mos jetë provë e mjaftueshme, por prisni se ka ende. Ata po ashtu ndiqen në Instagram. Të dy ndodhen gjatë këtyre ditëve në Capri të Italisë. Edhe pse nuk kanë postuar asnjë foto së bashku, “Prive” shkruan se dëshmitarë okularë u kanë bërë me dije se i kanë parë bashkë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Amir Rrahmani (@amir_rrahmani13)

Deri tani nuk ka ende asnjë detaji lidhur me romancën e tyre teksa asnjëri nuk ka reaguar ende. Ndoshta janë thjesht miq dhe mes tyre nuk ka asgjë romantike. Era është përfolur për disa lidhje dashurie, por nuk ka konfirmuar asnjëherë asnjërën prej tyre. Kohët e fundit ajo ka qenë aktive në muzikë pas një shkëputjeje dy vjeçare. Rrahmani nga ana tjetër ka pasur një sezon shumë të suksesshëm me Napolin, duke fituar edhe Seria A, për herë të parë pas 30 vitesh.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi)

Të fundit