Flash News

POLITIKOFF

Familja mbretërore nuk qëndron indiferente ndaj 2-vjetorit të Archie

Familja mbretërore nuk qëndron indiferente ndaj 2-vjetorit të

Sot, Archie mbush 2-vjeç dhe vëmendja ndaj qëndrimit të familjes mbretërore në ditëlindjen e nipit është e madhe! Sidomos pas ngjarjeve të fundit.

Por në fakt, asnjëri nga anëtarët nuk kanë qëndruar indiferentë. Mbretëresha ka qenë e para ajo që ka uruar Archie-n e vogël përmes një postimi në faqen zyrtare në Twitter, ku shkruan:

"I urojmë Archie Mountbatten-Windsor një ditëlindje të 2-të shumë të lumtur sot."

Kate dhe William, si dhe Princi Charles dhe Dukesha e Cornwell, Camilla, gjithashtu ndanë urimet e ditëlindjes nga llogaritë e tyre në Twitter. Këta të fundit e uruan nipin me një foto të tij në krahët e Harry-t, pranë Charles.

Ndërsa Kate dhe William zgjodhën një foto të gjithë familjes së bashku.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Duke and Duchess of Cambridge (@dukeandduchessofcambridge)

Të fundit