Flash News

POLITIKOFF

Fansat dyshojnë se Dua Lipa është shtatzënë, reagon këngëtarja

Fansat dyshojnë se Dua Lipa është shtatzënë, reagon

Sipas fansave, Dua Lipa është shtatzënë. Dy foto të Duas ku shihet e veshur më një fustan jeshil kanë tërhequr vëmendjen e fansave. Në mbishkrimin e tyre ajo ka shkruar emojin e një biberoni me qumësht, një arush dhe një fëmijë engjëll.

Fansat dyshojnë se Dua Lipa është shtatzënë, reagon

Kaq ka mjaftuar që fansat të shpërthejnë me komentet e tyre ku  aludohet se këngëtarja shqiptare është shtatzënë.

Fansat dyshojnë se Dua Lipa është shtatzënë, reagon

Pas kësaj, Dua është penduar dhe ka fshirë mbishkrimin duke i zëvendësuar ato emoji me disa zemra të bardha. Ky veprim i këngëtares shtoi dyshimet se ajo mund të jetë në një pritje të ëmbël.

Këngëtarja e ka vënë re këtë koment dhe i është përgjigjur me shaka: “Food baby (Ushqimi zemër)”. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Ditari politik

Të fundit