Flash News

POLITIKOFF

Çfarë ndodhi papritur mes Luizit dhe Kejvinës?

Çfarë ndodhi papritur mes Luizit dhe Kejvinës?

Duket se raporti mes Kejvina Kthellës dhe Luiz Ejllit është krisur. Edhe pse nuk u ndanë mirë nga "Big Brother VIP" pas daljes ata të dy folën mirë për njëri-tjetrin duke deklaruar se do jenë miq. 

Mirëpo, duket se mes tyre ka ndodhur diçka pasi modelja nuk e ndjek më fituesin e BBVA në Instagram, edhe pse ai ende e ka follow. Kaq ka mjaftuar që të ngrihen pikëpyetje mbi raportin e tyre. 

Pak javë më parë Luizi foli për Kejvinën në një intervistë ku tha: “Që kur kam dalë prej ‘Big Brother’ nuk kam folur me asnjërin prej tyre. Më ka shkruar edhe Kejvina. Unë e kam thënë, në momentin që unë fik dritat dhe mbyll derën e asaj shtëpie, kam lanë çdo gjë aty. Nëse doni të më vlerësoni për Luizin që jam jashtë, ja ku më keni.”

Çfarë ndodhi papritur mes Luizit dhe Kejvinës?

Çfarë ndodhi papritur mes Luizit dhe Kejvinës?

Të fundit