Flash News

POLITIKOFF

Fejohet ish-konkurrenti i njohur i “Për’puthen”, pamje nga ceremonia

Fejohet ish-konkurrenti i njohur i “Për’puthen”, pamje

Ish-konkurrenti i "Përputhen", Albi Dhima i ka dhënë fund beqarisë.

Fejohet ish-konkurrenti i njohur i “Për’puthen”, pamje

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Albi duke publikuar pamje nga ceremonia. Prej disa muajsh, ish-konkurrenti i "Përputhen" është në një lidhje me një vajzë shqiptare që jeton në Amerikë, të quajtur Hyrie.

Fejohet ish-konkurrenti i njohur i “Për’puthen”, pamje

Gjatë kësaj vere, ata janë shfaqur të pandarë nga njëri-tjetri dhe tashmë, ata edhe janë fejuar, duke i dhënë kështu fund beqarisë. Kujtojmë se Albi ëhstë një prej konkurrentëve më të përfolur të sezonit që lamë pas të "Përputhen" në Top Channel.

Fejohet ish-konkurrenti i njohur i “Për’puthen”, pamje

Fejohet ish-konkurrenti i njohur i “Për’puthen”, pamje

Fejohet ish-konkurrenti i njohur i “Për’puthen”, pamje

Të fundit