Flash News

POLITIKOFF

Fifi reagon sërish dhe paralajmëron surprizën për fansat: Ndërkohë që të tjerët merren me virgjërinë time

Fifi reagon sërish dhe paralajmëron surprizën për fansat:

Një postim i Fifit para pak ditësh ka shkaktuar shumë zhurmë në rrjet, pasi fjalët e saj janë konsideruar si ulje e figurës së gruas. Lidhur me këtë deklaratë ka reaguar dhe gazetarja Zhaklin Lekatari me anë të një ‘video duke u shprehur shumë e indinjuar lidhur me fjalët e këngëtares. Dhe një kundërpërgjigje nuk ka munguar nga Fifi, e cila fillimisht postoi në Instastory një shprehje ‘thumbuese’ që dukej qartë se i drejtohej Zhaklinës.

Ndërkohë sot, Fifi ka postuar disa foto në 'Instagram' duke dhënë edhe një koment lidhur me këtë çështje :

"Ndërkohë që të tjerët po merren me virgjërinë time unë po paralajmëroj që për nja 5-6 ditë del një super 'Djegie' me erëza “Tallavaje”  Ft Fifi ? Gjejeni me kë"

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr)

Kështu, Fifi ka lënë të nënkuptohet se një bashkëpunim tjetër do të publikohet. Që pas daljes nga shtëpia e BBV, Fifi ka pasur kulmin e saj në karrierën muzikore dhe ka publikuar disa këngë të reja,shumica prej të cilave janë bashkëpunime.

Të fundit