Flash News

POLITIKOFF

"Filloj drama sërish", Semi publikon këngën e re. Fansat: E ka bërë për Borën dhe Donaldin

"Filloj drama sërish", Semi publikon këngën e re.

Semi Jaupaj ka publikuar këngën e saj të re, e cila mban titullin "Ani".

Teksti ka lënë sërish të dyshohet se ky është një tjetër dedikim për dashurinë e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt. Fansat tonë në komentet e klipit: "Ja dhe drama filloi sërish".

Ndërkohë të tjerë shkruajnë se ky është një dedikim për Donaldin dhe mënyrën sesi ai u soll kundrejt Borës.

Teksti flet për partnerin e penduar për gabimet që do t’i kthehet dashurisë së vjetër. Mes tjerash, në tekst thuhet se “te dera e banesës tem, ke me u lutë brenda a më len”, kujtim i freskët i episodit të raportimeve se Donaldi e ka vizituar Borën në shtëpi.

Kënga po ashtu flet për gabime dhe premtime të thyera. Edhe ky projekt i Semit, ka vulën e Yll Limanit.

"Filloj drama sërish", Semi publikon këngën e re."Filloj drama sërish", Semi publikon këngën e re."Filloj drama sërish", Semi publikon këngën e re."Filloj drama sërish", Semi publikon këngën e re.

 

Të fundit