POLITIKOFF

Flori Mumajesi, Bruno dhe Klajdi mbështesin dhe i dedikojnë fjalë prekëse Fifit

Flori Mumajesi, Bruno dhe Klajdi mbështesin dhe i dedikojnë fjalë

Fifit Mbrëmjen e djeshme në live show-n e “Big Brother Vip Albania”, për herë të parë në këtë reality showka ndodhur një situatë e pazakontë, pasi Fifi humbi ndjenjat.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Politiko.al (@politikoal)

Kjo situatë është kthyer në një nga momentet më të komentuar që nga mbrëmë, jo vetëm në rrjetet sociale por edhe në emisionet televizive. Banorët Brenda shtëpisë por dhe ata të eliminuarit, mendojnë se për të mirën e shëndetit të Fifit është më mirë që ajo të dalë nga shtëpia.

Edhe opinion publik është i këtij mendimi, ndërsa vetë Fifi vendosi të qëndrojë në shtëpinë më të famshme të momentit. Vetëm disa minuta më parë, tre çunat e “ThreeDots”, me të cilët Fifi bashkëpunon prej kohësh tashmë, kanë shprehur publikisht mbështetjen ndaj këngëtares. Flori Mumajesi dhe Klajdi e kanë thirrur me psedudonimin përkëdhelës “Fifula”, ndërsa Bruno ka kënduar një pjesë të këngës që Fifi ka kompozuar në shtëpinë e Big Brother Vip.

“E mira Fifula që sot më shumë se kurrë të gjithë po flasin për ty edhe pse ti ske lidhje me helmin brenda tyre ! Të kryqëzuan se interneti u jep mundesinë të ndihen superior , të mënçur, madje dhe Artistë! Taksirat shpirt , këtu u rritëm e këtu jetojmë,këtu në vendin tim e në vendin tënd ku unë e ti gabojmë e atyre iu “dhemb" Një këngë krijuar nga ty @fifi.official.fr aty në atë shtëpi, që në çdo rast do të jetë e përkohshme…”- shkruan Flori.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi)

Ndërkohë, Bruno i cili ka një marrëdhënie shumë të ngushtë me Fifin, shkruan: 

"Sytë më djegin jo vetëm nga pagjumësia Ti nuk ke mundësi ta shikosh postimin tim por jam i sigurt që do e ndiesh në zemrën tënde të bardhë. Nuk e di ia kam dalë dot un me zërin tim nga studio ,ti nga Big Brother por doja shumë ta ndaja me të gjithë pak nga shpirti yt !!! @fifi.official.fr Music - Fifi Lyrics - Fifi Produced - Unë ,si te ishim afer bashkë ????"

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by BRUNO (@iambrunooooo)

Ndërsa Klajdi shkruan: 

"Unë nuk kam njohur vetëm një artiste të mirë ,por edhe një njeri të mirë ,ty Fifula @fifi.official.fr ❤️ Nuk jemi dot perfekt edhe po të mundemi s’do jemi dot kurrë…"

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Klajdi Haruni (@klajdiharuni)

Të fundit