Flash News

POLITIKOFF

FOTO/ Eliona Pitarka thyen “rregullat e plakave” dhe qeth vajzën pa mbushur 1 vjeçe

FOTO/ Eliona Pitarka thyen “rregullat e plakave” dhe qeth

Aktorja Eliona Pitarka disa muaj më parë u bë nënë për herë të parë, pasi solli një vajzë, të cilëmn e pagëzoi me emrin Gala.

Kjo gjë e ka bërë mjaft të lumtur Elionën dhe profilet e saj në rrjetet sociale janë të mbushura vetëm me fotot e Galës, duke e quajtur ndryshe dhe "Pupushja".

Edhe pse Gala s'ka mbushur ende 1 vjeç, Eliona ka thyer zakonet shqiptare, duke ia qethur flokët. Kjo ka bërë që në profilin e saj të vërshojnë kritikat nga ndjekësit, duke i thënë se është gjynah.

Për shkak të kritikave, Eliona ka reaguar sërish duke thënë se nuk i beson bestytnitë dhe iu bën thirrje nënave të reja të qethin vogëlushit e tyre, duke iu hequr një siklet sipas saj.

FOTO/ Eliona Pitarka thyen “rregullat e plakave” dhe qethFOTO/ Eliona Pitarka thyen “rregullat e plakave” dhe qethFOTO/ Eliona Pitarka thyen “rregullat e plakave” dhe qethFOTO/ Eliona Pitarka thyen “rregullat e plakave” dhe qeth

Të fundit