Flash News

POLITIKOFF

FOTO/ "Maluma from Marikaj", Olsi Bylyku ndryshon "look" dhe bëhet bjond

FOTO/ "Maluma from Marikaj", Olsi Bylyku ndryshon "look" dhe

Komediani Olsi Bylyku i ka thënë “lamtumirë” flokëve të tij natyralë, pasi ka vendosur të ndryshojë "look" duke u bërë bjond.

Në foton e publikuar në rrjetet sociale, aktori e përshkruan veten njëjtë si Maluma pasi look-u i tij është i ngjashëm me këngëtarin me famë botërore.

“Maluma from Marikaj… Kur i thu “bej ca te dush” -ka shkruar Olsi krahas fotos.

FOTO/ "Maluma from Marikaj", Olsi Bylyku ndryshon "look" dhe

Të fundit