Flash News

POLITIKOFF

FOTO/ Rama drekon në Vlorë me Dua Lipën dhe familjen e saj, babai i këngëtares lëvdata për kryeministrin

FOTO/ Rama drekon në Vlorë me Dua Lipën dhe familjen e saj, babai

Kryeministri Edi Rama ka drekuar në Vlorë me këngëtaren me famë botë Dua Lipa, së bashku me familjen e saj, të cilët ndodhen prej disa ditësh në vendin tonë.

Është babai i Dua-s, Dukagjin Lipa i cili ka postuar në rrjetet sociale disa foto nga dreka me kreun e qeverisë shqiptare.

Në fotot ku shfaqet krah Ramës, Dukagjin Lipa shkruan: “Unë mendoj se kam bërë një mik. Një njeri me sharm të pastër”. Fotot i ka bërë Dua Lipa.

FOTO/ Rama drekon në Vlorë me Dua Lipën dhe familjen e saj, babaiFOTO/ Rama drekon në Vlorë me Dua Lipën dhe familjen e saj, babaiFOTO/ Rama drekon në Vlorë me Dua Lipën dhe familjen e saj, babai

Të fundit