Flash News

POLITIKOFF

Fotot e para nga ‘dasma e vitit’, Armina pozon me fustan nusërie krah Shkëlzenit

Fotot e para nga ‘dasma e vitit’, Armina pozon me fustan

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzojnë sot dashurinë e tyre në një ceremoni martesore të shumëpërfolur prej javësh.

Teksa çifti pret të kurorëzojë lidhjen e tyre 9-vjeçare, kanë dalë edhe fotot e para nga brenda ceremonisë. Armina shfaqet e veshur me fustan të bardhë krah Shkëlzenit teksa pozojnë para kamerës.

Armina do të hyjë në dasmë me fustanin e nusërisë krijuar nga Vivienne Westwood, për të veshur më pas dy fustane të krijuara nga stilistë shqiptarë Festim Isufi dhe Valdrin Sahiti. Rreth 300 të ftuar do të jenë pjesë e ‘dasmës së vitit’, ku dashuria e Arminës dhe Shkëlzenit do të kurorëzohet pranë liqenit të Como-s.

Fotot e para nga ‘dasma e vitit’, Armina pozon me fustan Fotot e para nga ‘dasma e vitit’, Armina pozon me fustan Fotot e para nga ‘dasma e vitit’, Armina pozon me fustan

Të fundit