Flash News

POLITIKOFF

Genta Ismaili mund të jetë në pritje të fëmijës së saj të parë

Genta Ismaili mund të jetë në pritje të fëmijës

Këngëtarja shqiptare Genta Ismajli prej 2 vitesh po shijon dashurinë e saj me biznesmenin turk, Usta. Dyshja janë shumë aktiv dhe në rrjetet sociale dhe fansat gjithnjë e më shumë duan të dinë për ta.

Prej disa javësh tashmë, fansat kanë filluar të aludojnë se këngëtarja mund të jetë shtatzënë me fëmijën e saj të parë. Dhe ajo që ka nxitur këto aludime janë disa imazhe të Gentës.

Usta ka publikuar të dashurën e tij të zemrës dhe Genta duket me ca kile më shumë dhe me barkun e rrumbullakosur. Megjithatë çifti ende nuk e kanë konfirmuar këtë lajm.

Genta Ismaili mund të jetë në pritje të fëmijës

Të fundit