Flash News

POLITIKOFF

Georgina Rodriguez pozon nudo, komentohet gjerësisht në rrjet

Georgina Rodriguez pozon nudo, komentohet gjerësisht në rrjet

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez ka pozuar nudo teksa ka qenë duke u fotografuar për një set të ri fotosh të markave që ajo reklamon.

Georgina Rodriguez është komentuar gjerësisht nga mediat rozë pasi ka publikuar në InstaStory një video ku shfaqet nudo.

Në këtë video, modelja shihet e shtrirë dhe ka mbuluar vetëm pjesën para me një çantë të markës së njohur “Gucci”.

Ditari politik

Të fundit